14 жовтня в селищі Іванівка, на стадіоні біля ДЮСШ відбувся фінал Чемпіонату району з футболу серед учнів закладів загальної середньої освіти району. В святі футболу взяли участь 14 шкільних команд району. 
Змагання урочисто відкрили голова районної державної адміністрації В.І.Лобач, начальник відділу освіти Т.Д.Штикова, завідуючий методичним кабінетом відділу освіти В.А. Лизогуб. Привітавши команди та вболівальників Віктор Іванович вручив відзнаку за значний внесок у розвиток фізкульткри та спорту в районі,ветерану -футболу М.Й.Сливчуку. Побажавши перемоги юним футболістам та футболісткам нагородили медаллю чемпіонку України з жіночого футболу Діану Буц,ученицю Северинівського НВК.
Змагання проводились за попередньо проведеним жеребкуванням у різних підгрупах. 
Протягом ігор підтримували команди-вболівальники: В.І.Лобач,Т.Д. Штикова, вчителi фізкультури, друзі та тренери. Саме ми дорослі,як ніхто розуміємо ,що підростаюче покоління повинно рости і розвиватися не лише інтелектуально, але й фізично. Тим більше, даний захід – виявився цікавий і видовищний.
Хлопці та дівчата , продемонстрували майстерність в грі, проявили жагу до перемоги і волю. Дивлячись на футбольні здібності підлітків ставало зрозуміло – це гідні представники своєї школи. 
В результаті серії ігор визначились найсильніші.

 І група хл. 10-11 кл. 
І місце - Знам'янка, ІІ м. -П.№2, ІІІ м. - Іванівка.ІІ група хл. 10-11 кл.
І м. -Богунове, ІІ м. - Баранове
І група хл. 7-9 кл. 
І місце -Іванівка, ІІ м. - П. №2, ІІІ м. - Знам'янка 
ІІ група -хл. 7-9 кл.
І м. - Бузинове, ІІ м. - Баранове, ІІІ м. - Гудевичеве. 
Дівчата :
І м. - Северинівка
ІІ м. - Бузинове
ІІІ м. - П. №2
ІV м. - Білка