РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ

ВІДДІЛУ ОСВІТИ ІВАНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

26.  12.   2017                                                                                           Протокол №   1/2

 

Про стан фінансування

закладів загальної середньої освіти в 2017 році

 

Заслухавши та обговоривши питання «Про стан фінансування закладів загальної середньої освіти в 2017 році» , колегія зазначає, що в основному адміністрації шкіл працюють над залученням позабюджетних коштів. Разом з тим певна частина керівників усунулися від проведення роз’яснювальної роботи з батьками, внаслідок чого зменшилася сума батьківських внесків, оплата за оренду землі згідно укладених договорів не відповідає розміру мінімального нормативу згідно нормативно-грошової  оцінки землі.

Виходячи з вищезазначеного

 

КОЛЕГІЯ  УХВАЛЮЄ:

 

  1. Інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Штикової Т.Д. про стан фінансування закладів загальної середньої освіти в 2017 році, взяти до відома. 

 

  1. Централізованій бухгалтерії по обслуговуванню закладів та установ освіти Іванівського району ( Миронець І.Г.) забезпечувати постійний моніторинг фінансування закладів освіти та надавати повну та достовірну інформацію по використанню бюджетних та позабюджетних коштів навчальними закладами району.

                                                                                                                        Щомісячно

  1. Директорам закладів загальної середньої освіти району:

 

3.1. Розглянути стан використання коштів, які надходять на спец рахунок шкіл, на нараді при директорові та вжити заходів щодо збільшення цих надходжень.

                                                                                                                                    Щомісячно

3.2. Неухильно дотримуватися вимог статті 30 Закону України « Про освіту», Закону України « Про доступ до публічної інформації» та Закону України « Про відкритість використання публічних коштів» щодо розміщення інформації про фінансування школи на інформаційному стенді або офіційній сторінці школи в мережі Facebook.

                                                                                                                                      Постійно

3.3. Проаналізувати умови договору щодо розрахунку за оренду землі, привести його до вимог чинного законодавства з метою збільшення надходжень на спец рахунок школи.

 

3.4.  Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

Голова колегії                                                                             Т.Д.Штикова

 

Секретар                                                                                      А.О.Кириченко