6 грудня в гостинному приміщенні Іванівської дитячої музичної школи відбувся традиційний зліт волонтерів . Школярі в музично-літературній формі розповіли, як безкорисно допомагають людям,   які опинилися в скрутному становищі , не  залишають  їх сам на сам із проблемами. Робота волонтерських загонів  шкіл Іванівщини багатогранна і проводиться протягом всього року.

За кожним загоном «закріплені» ветерани трудового фронту Другої світової війни, ветерани Афганської війни, воїни АТО, одинокі пристарілі громадяни, інваліди, вчителі-пенсіонери, яким надається посильна допомога. В школах району традиційно проводяться зустрічі з ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, учасниками бойових дій на території інших держав. Юні волонтери активно приймають участь в акціях, які передбачають гуманітарну допомогу людям, які знаходяться в скрутному становищі та потребують підтримки, організовують благочинні ярмарки.

Виступи команд були не лише оригінальними та змістовними, а й переконливими. Відчувати себе потрібними, корисними, щасливими від того, що зробили добру справу – у цьому сенс доброчинності. Кожному з нас під силу зробити цей світ трішечки добрішим, доброзичливішим, кращим.