03.12.2018

03 грудня проведена зустріч з педагогічними колективами Баранівської школи та Білчанського НВК.

03 грудня поточного року для обговорення планів перспективного розвитку громади Віктором Лобачем проведена зустріч  з педагогічними колективами Баранівської школи та Білчанського НВК. Разом підвели підсумки 2018 року, протягом якого у Баранівській ЗОШ було проведено ремонт даху корпусу початкової школи, облаштовано внутрішні туалети та переведено заклад на альтернативні види палива. Голова райдержадміністрації Віктор Лобач поспілкувався з вчителями щодо проведення Wi-Fi, утеплення фасаду приміщення початкової школи, огорожі спортивного майданчика, облаштування внутрішніх туалетів для учнів старшої школи, придбання інтерактивних дошок та обладнання для проведення лабораторних робіт на уроках фізики, хімії, біології, придбання мультимедійного проектора, будівництва і ремонту автобусних зупинок для населення та шкільного автобусу,  будівництва пішохідних доріжок вздовж дороги по селі Баранове. 

  

В Білчанському НВК  вчителі висловили побажання та пропозиції щодо капітального ремонту системи опалення навчального закладу,  придбання обладнання для проведення лабораторних досліджень на уроках хімії фізики і біології,  придбання мультимедійного проектора, будівництво автобусних зупинок для населення та шкільного автобусу, внутрішній ремонт сільського будинку культури, ремонт квартири для педагогів, ремонт спортивного майданчика.

Всі вищезазначені питання в обов’язковому порядку будуть включені до регіональної програми розвитку району на наступний рік.