04.12.2018

04 грудня голова райдержадміністрації Віктор Лобач провів зустріч з персоналом районної лікарні та ЦПМСД

Сьогодні вранці голова райдержадміністрації Віктор Лобач провів  зустріч з персоналом районної лікарні та ЦПМСД.  Разом з керівництвом медичних закладів поговорили про зроблене в 2018 році. А зроблено немало: ремонти в травматології, дитячому відділенні, хірургії, у відділенні переливання крові, відкрито травматологічне відділення, придбано лікувально-діагностичне обладнання, автоклав, підрядною організацією розпочато роботи з буріння артсвердловини для підведення питної води до ЦРЛ. Вадим Гудима зазначив, що процес інформатизації виконано на 60%, затримка в  програмному забезпеченні, тендер з якого буде проведено в грудні. Людмила Гречана підкреслила, що в цьому році працювала програма підтримки важкохворих, надавалася фінансова допомога для оренди житла медперсоналу та підготовки до опалювального сезону.

Обговорили з присутніми питання, які в обов’язковому порядку будуть включені до регіональної програми розвитку району на наступний рік. Зокрема: щодо придбання дистилятора та аналізатора для лабораторії, рентгенапарату,  оновлення хірургічного інструментарію, оновлення апаратів для фізкабінету, про відсутність маніпуляційної, палати інтенсивної терапії та пандусу в інфекційному відділенні.

В планах до кінця поточного року провести ремонт в актовій залі лікарні. Також заплановано в 2019 році та в перспективі на 2020-2021 роки здійснити ремонт фасаду ЦРЛ та замінити  старі вікна на нові сучасні.