15.06.2018

15 червня у Іванівському районному будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника.

15 червня у Іванівському районному будинку культури  відбулись урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника.

Голова районної державної адміністрації Віктор Лобач привітав лікарів, медсестер та усіх працівників галузі охорони здоров’я Іванівщини із професійним святом. Особливі слова вдячності лунали на адресу ветеранів галузі, адже саме на них сьогодні орієнтуються молоді спеціалісти, переймаючи безцінний досвід роботи.

У вітальному слові голова райдержадміністрації зазначив, що влада району одним із головних завдань вважає підтримку галузі охорони здоров’я, підвищення статусу медичного працівника.

“Маємо значні напрацювання у розвитку галузі охорони здоров’я району, однак, є ще над чим працювати. Переконаний, що спільними зусиллями  ми і надалі плідно працюватимемо у цьому напрямку”, – сказав Віктор Лобач. Голова районної державної адміністрації побажав лікарям шани та вдячності від пацієнтів, міцного здоров’я та реалізації усіх планів і задумів.

Почесними грамотами, грамотами районної державної адміністрації за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток системи охорони здоров’я Іванівщини та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника, нагородили кращих медичних працівників району.

Подарунком для усіх став святковий концерт за участю аматорів районного будинку культури та творчих колективів.