27.09.2018

27 вересня 2018 року відбулося засідання колегії Іванівської райдержадміністрації

Сьогодні в великій залі районного будинку культури  відбулося засідання колегії райдержадміністрації під головуванням Віктора Лобача. Участь в засіданні, крім членів колегії, взяли керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голови сільських, селищних рад та керівники окремих підприємств, установ, організацій району, представники ЗМІ.

В ході засідання Тітомир Андрій Анатолійович – начальник фінансового управління районної державної адміністрації, доповів про стан надходження орендної плати за землю та податку на доходи фізичних осіб до місцевого бюджету Іванівського району станом на 15 вересня 2018 року. До співдоповіді було запрошено Лахна Володимира Сергійовича – начальника Іванівської ДПІ Южненського управління ГУ ДФС в Одеській області.

Голова райдержадміністрації зазначив, у разі несплати до 15 жовтня ПДФО за паї, відповідні матеріали будуть надані для реагування до Іванівського відділу поліції ГУНП в Одеській області.

Про підсумки роботи народно-господарського комплексу району за І півріччя 2018 року прозвітувала Дуда Світлана Михайлівна – начальник відділу з питань економіки та інвестицій Іванівської районної державної адміністрації.  Віктор Лобач загострив увагу на питанні легалізації робочих місць та підвищення заробітної плати до рівня галузевої.

Про роботу відділу в Іванівському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області за І півріччя 2018 року прозвітував Назарко Олексій Тимофійович – начальник відділу Держгеокадастру в Іванівському районі.