01.10.2019

В селищі Іванівка привітали людей поважного віку зі святом

  Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

     Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, а їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

      З нагоди відзначення Міжнародного  дня людей похилого віку та Дня ветерана в Україні в районному центрі відбувся святковий  концерт за участю працівників районного Будинку культури.    Учасники концертної програми створили  радісну атмосферу подарувавши пенсіонерам свято та безліч позитивних емоцій.

 

    З побажаннями довгих і щасливих років, здоров’я, миру та оптимізму звернувся до присутніх голова районної державної адміністрації Віктор Лобач і наголосив на тому, що праця і подвиг людей похилого віку – це приклад для наслідування сучасній молоді.   

 

     Керівництво та всі працівники Іванівської райдержадміністрації бажають всім людям поважного віку міцного здоров’я, добра, щастя, радості, довголіття, миру та злагоди! Нехай в цьому стрімкому світі завжди по особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові!