14.03.2019

День українського добровольця в Іванівському районі

          З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості Верховна Рада України установила 14 березня в Україні Днем українського добровольця. Хоч це Свято і є новим для національного календаря України, проте явище, якому воно присвячено, споконвіку супроводжує дружній український народ. Яскрава національна риса, благословення і традиція українського народу - бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, до долі своїх дітей, честі і пам’яті своїх славних батьків.

          Про все це сьогодні говорилося в загальноосвітніх закладах району, де були організовані та проведені загальношкільні лінійки, уроки мужності, патріотичні виховні години «Гордість і пам’ять», перегляди літератури «Люди, що несуть державу у своїх душах», присвячені Дню українського добровольця.

          В районній бібліотеці для дорослих оформлено стенд на якому представлені матеріали, про мужніх односельчан-добровольців, які залишивши власні справи пішли першими зі зброєю в руках захищати Україну.