28.10.2019

День визволення Украни від нацистських загарбників

28 жовтня наша країна відзначає День визволення України від фашистських загарбників. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже, саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

В рамках відзначення 75-ї річниці визволення України від нацистських загарбників сьогодні  в районному  центрі відбулися пам’ятні заходи, до яких долучилися представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, організацій, установ та підприємств району, ветерани,  громадськість та ЗМІ.

У своєму слові до присутніх голова районної державної адміністрації Віктор Лобач зазначив: «Сьогодні ми віддаємо данину поваги  тим, хто героїчно боронив  рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу,  вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи Україну та наш район від окупантів. Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на  передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під  скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.» Також Віктор Іванович привітав ветеранів Другої світової війни та їх родини зі святом і побажав: «Здоров’я, добробуту, тепла й затишку, а найголовніше – Миру та віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим».

Після урочистої частини всі присутні поклали квіти до пам’ятника  загиблим воїнам.