21.11.2019

Громада Іванівки долучилася до відзначення Дня Гідності та Свободи

Сьогодні, 21 листопада, громада Іванівки долучилася до відзначення Дня Гідності та Свободи.
Цього дня біля пам’ятника захисникам України за участю голови райдержадміністрації, представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, трудових колективів підприємств, організацій, установ, учнівської молоді, місцевих жителів відбувся захід, приурочений цій даті.
Голова райдержадміністрації Віктор Лобач у своєму зверненні зазначив: «…Сьогоднішній день  встановлений на згадку про початок двох революцій, учасники яких демонстрували світові політичну волю українського суспільства – життя в незалежній державі. Тож будьмо гідними подвигу тих Героїв, які полягли за цю мету і нашу свободу, шануймо їх. Успішну Україну будує кожен із нас своїми вчинками, системою цінностей, які мають базуватися на моралі та державотворчому патріотизмі. Адже українці – це народ глибоко патріотичний, з високим почуттям гідності і непереборним духом свободи!...»
Учасники тематичного заходу поклали квіти до пам’ятника захисникам України та вшанували пам'ять загиблих на Сході України земляків – Віорела Лісника та Олександра Чеського.