11.03.2020

Хід робіт щодо ремонту автомобільної дороги Т-16-15("Бендерський шлях",Автодорога /М-05/(Київ-Одеса)-Михайлопіль-кордон з Березівським районом).

Сьогодні голова Іванівської районної державної адміністрації Кір'як Роман Васильович  разом з головою Іванівської районної ради Беспалим Олександром Валерійовичем особисто проконтролювали хід роботи щодо ремонту автомобільної дороги Т-16-15 ("Бендерський шлях", Автодорога /М-05/ (Київ-Одеса) - Михайлопіль - кордон з Березівським районом).
Роботи ідуть повним ходом!
Ця дорога не ремонтувалася дуже давно!
Проводиться аварійний ремонт основи маломіцним вапняком для забезпечення проїзду автотранспорту, приводяться у порядок узбіччя та здійснюється вирубка порослі дерев.
Від автодороги Київ-Одеса до повороту на с. Марціянове працював підрядник філія "Червонознам'янська ДЕД" ДП "Облавтодор" (Славов В.М.). Від повороту на Марціянове і далі за напрямком роботи виконує підрядник ТОВ "КомуналСервіс" (Примасюк В.В.). Поспілкувалися з майстром Фальшовник Ольгою Сергіївною та працівниками підрядної організації, подякували за важку працю і побажали подальших успіхів у роботі