06.09.2018

Команда працівників Іванівської райдержадміністрації посіла третє призове місце в загальнокомандному заліку в спартакіаді серед державних службовців області

5 вересня 2018 року в м. Овідіополь  відбулася спартакіада серед державних службовців області з метою залучення працівників державних установ районів до занять фізичною культурою і спортом, організації їх активного відпочинку, пропаганди здорового способу життя та визначення найсильніших учасників змагань.

В змаганнях приймали участь та достойно представили Іванівський район працівники районної державної адміністрації. Загалом наші спортсмени вибороли 3 медалі: золото з волейболу (Бойко Л., Маршук Т., Динник Л., Штикова Т., Дучев Ю., Заєць В., Романюк С.), золото з настільного тенісу серед чоловіків (Сергій Романюк), срібло по шахам серед жінок (Тетяна Штикова) та посіли третє призове місце в загальнокомандному заліку серед 21 команди. Також у спартакіаді приймали участь: Іван Бровкін, Ігор Званчук, Євген Баланко, Олександр Маломан, Олег Черненко, Олег Санжак, Ірина Мукаєлянц, Дмитро Сергієвський та Олена Хілінська. Дякуємо всім учасникам за активну участь, міцний командний дух та за достойне представлення нашого району в області.