13.12.2018

Огляд тем засідання Ради регіонального розвитку Іванівського району. Про стан фінансування та розвитку освітньої галузі Іванівського району протягом 2017-2018 років.

 

Підсумовуючи результати роботи протягом 2017-2018 років Віктор Лобач зазначив, що завдяки правильному формуванню райдержадміністрацією проекту бюджету на 2018 рік, галузь освіти Іванівського району функціонує в належному режимі. Як підтвердження, начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Штикова в своєму виступі підкреслила, що 2017-2018 роки - це роки реформування освіти, на даний час активно впроваджується ключова реформа Уряду, Міністерства освіти і науки – Нова українська школа.

  

  

 «… Ми розпочинали багато реформ, але всі вони не мали логічного кінця, і лише зараз є впевненість у тому, що саме ця освітня реформа буде проведена повністю, оскільки вона має під собою фінансове підґрунтя. В цьому є вагома підтримка Президента та Уряду» - сказала Тетяна Дмитрівна.

    

Співдоповідач Дакус Ярослав Миколайович – директор Петрівської ЗОШ № 2 – зазначив: «Немає жодної школи, якій би не приділив увагу голова районної державної адміністрації… Проводячи зустрічі з колективами шкіл, вислуховуючи проблемні питання, які піднімають працівники на місцях, Віктор Іванович акцентує свою увагу на вирішенні саме тих обіцянок, які дає людям. Впевнений, що пріоритетом розвитку району в 2019 році також, безсумнівно, буде освітня галузь району».