30.09.2019

Основна тема апаратної наради - готовність установ та населення до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.

Основною темою сьогоднішньої апаратної наради під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Лобача була готовність установ та населення до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.
Так начальник Іванівської дільниці ТОВ «Одесагаз – постачання» Романюк Л.Г. проінформувала присутніх щодо стану сплати за надані послуги населенням, установами, організаціями району та про заборгованість по субсидіям. Людмила Григорівна зазначила, що станом на 30 вересня поточного року в Іванівському районі близько 540 абонентів мають заборгованість і, якщо вона не буде погашена, може стати причиною відмови у нарахуванні субсидії. Голова райдержадміністрації Віктор Лобач поклав координацію даного питання на начальника відділу соціального захисту населення РДА Сергієвського Д.В. та доручив, спільно з сільськими/селищними радами, провести роз’яснювальну роботу серед населення, аби люди сплатили заборгованість, тим самим зменшивши кількість відмов у нарахуванні субсидій.
Також Віктор Іванович підняв питання стану протипожежної безпеки в загальноосвітніх закладах району та питання щодо осіннього призову 2019 року.
По завершенню апаратної наради, головою райдержадміністрації були надані керівникам структурних підрозділів і установ відповідні доручення та рекомендації.