29.05.2019

Позачергові вибори народних депутатів України 21 липня 2019 року!

 

Відповідно до Указу Президента України від 21 травня 2019 року №303/2019 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів» та постанови Центральної виборчої комісії №899 від 24 травня 2019 року «Про Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року» відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Іванівської районної державної адміністрації розпочав підготовчий процес.

    Нагадуємо про те, що у кожного виборця є можливість перевірити свої дані у Державному реєстрі виборців не виходячи з оселі через інтернет. Це можна зробити через спеціальний екран – «Кабінет виборця», розміщений на веб-сторінці Центральної виборчої комісії – Державний реєстр виборців (www.drv.gov.ua). Тут Ви можете дізнатися, чи включено Вас до Державного реєстру виборців та перевірити, чи правильно вказано Ваші прізвище, ім’я, по-батькові та виборчу адресу. Для цього потрібно зареєструватися в «Кабінеті виборця» та зробити відповідний запит (запит створюється виключно українською мовою, прізвище, ім’я, по-батькові вказується повністю). Це займе лише кілька хвилин Вашого часу. Орієнтовно протягом 1 доби Ви отримаєте відомості щодо своїх даних у Державному реєстрі виборців на електронну адресу, вказану при реєстрації. (Зверніть увагу! У випадку якщо не підтверджено наявність у Державному реєстрі виборців запису з вказаними у запиті персональними даними (запис відсутній або дані потребують уточнення), Вам необхідно особисто звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців з письмовою заявою, до якої додаються необхідні документи (копії документів)). Подання та обробка даних здійснюються у відповідності до Закону «Про захист персональних даних».

   Якщо такої можливості немає то Вас чекає відділ ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації. Ми знаходимося у приміщенні районної державної адміністрації за адресою: смт Іванівка, вул.Центральна, 93, кабінет №404, четвертий поверх, ліве крило, телефон 2-02-42, 3-11-54.  Приходити потрібно обов’язково з паспортом.

            Надамо консультації, роз’яснення, приймемо заяви, допоможемо тимчасово  змінити місце голосування виборцям Іванівського району та виборцям, виборча адреса яких знаходиться на території АРК та міста Севастополя, на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях

         Відділ ведення в цей виборчий процес згідно календарного плану приймає заяви від виборців щодо тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси, щодо включення до Реєстру, щодо зміни персональних ідентифікаційних даних, щодо зміни виборчої адреси до 15 липня 2019 року включно. 

Наш відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації постійно працює над забезпеченням актуальності та достовірності відомостей про виборців. Щоб не залишитися осторонь від виборів, і щоб Ваше ім'я було вписане у списки виборців потрібно зовсім небагато — перевірити себе і своїх близьких у цих списках. А це можна зробити вже сьогодні.

Відділ працює з понеділка по п’ятницю з 900  до 1800  (протягом червня та по 21 липня включно відділ буде працювати і у вихідні дні ), обідня перерва з 1300 до 1400.

 

 

Іщук Ю.Л.      начальник відділу ведення  Державного реєстру виборців апарату Іванівської районної державної адміністрації