18.12.2018

Продовжується обговорення програми регіонального розвитку Іванівського району

Продовжується обговорення програми регіонального розвитку Іванівського району на 2019-2021 роки в територіальних громадах нашого краю. Зокрема, голова Іванівської райдержадміністрації Віктор Лобач, начальник відділу освіти Тетяна Штикова спільно із Северинівським сільським головою Анатолієм Шурановським зустрілися із колективом Северинівського навчально-виховного комплексу. Вони прозвітували перед громадою про вагомі позитивні зміни у розвитку соціальних об’єктів ради і району в цілому та спільно з активом визначили пріоритети  дій на наступні роки.  Підсумовуючи результати роботи та зрушення на краще, зокрема у навчальному закладі, Віктор Іванович зазначив: «…Зроблено це при тісній співпраці районної влади, Северинівської сільської ради в особі Голови - Шурановського А.В., місцевого сільгосппідприємства ТОВ "Мирне" і особисто його директора Киреєва О.М., депутата районної ради Івано В.М. , директора школи Лужанської В.Г. та всього колективу навчально-виховного комплексу».

В планах на наступний рік: перекриття даху, завершення заміни електрооснащення, поточний ремонт системи опалення та утеплення приміщення школи.

Користуючись нагодою, Віктор Лобач привітав дівочу шкільну футбольну команду «Бригантина»,  багаторазового переможця у змаганнях різного рівня, подякував їм за розвиток жіночого футболу в районі та відзначив дівчаток-спортсменок Подяками райдержадміністрації і вручив солодкі подарунки.