11.02.2019

Пройшла чергова апаратна нарада

Сьогодні, на початку робочого тижня, голова Іванівської районної державної адміністрації Віктор Лобач провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та бюджетних установ, на якій було розглянуто питання проходження опалювального періоду 2018-2019 років.

Обговорено й інші питання в усіх сферах діяльності району. Зокрема, за результатами роботи мобільної поліклініки протягом 3-х днів в районі оглянуто було 483 особи.   На контролі залишається питання проведення щеплень від кору, здійснюється відповідна робота згідно алгоритму взаємодії освіти та охорони здоров’я щодо вирішення питань відвідування дитячих навчальних закладів дітьми, які не отримали профілактичних щеплень.

Наразі триває підготовка до відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчя виведення військ з Афганістану.  

За підсумками наради керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації були надані відповідні доручення та рекомендації. По завершенню апаратної Віктор Іванович побажав присутнім доброго робочого тижня та плідної роботи.