08.09.2020

Робоча зустріч з директором Одеської дирекції АТ"Укрпошта" Дроздом Сергієм Ярославовичем

Сьогодні голова Іванівської райдержадміністрації КІР'ЯК Роман Васильович разом з директором Одеської дирекції АТ "Укрпошта" ДРОЗДОМ Сергієм Ярославовичем та його заступником з розвитку мережі ІЗОТОВИМ Антоном Івановичем провели робочу зустріч щодо питань співпраці та взаємодії, а також покращення якості обслуговування населення Іванівського району. Визначено багато спільних планів і завдань, зокрема стосовно кадрового забезпечення, створення нових робочих місць, утворення та роботи пересувних відділень поштового зв'язку та багато іншого. І ми бачимо реальні перспективи розвитку, які вже дуже скоро, сподіваємось, відчують і оцінять жителі Іванівського району!
До речі, пересувне відділення поштового зв’язку (ПВПЗ) — це повноцінне поштове відділення, яке приїжджає у невеликі села та хутори з населенням до 2000 жителів. Пересувні відділенні потрібні для того, аби жителі навіть найвіддаленіших і найменших населених пунктів отримали всі потрібні їм поштові, логістичні й фінансові послуги.
Окремо, висловлюємо подяку першому заступнику голови Одеської обласної державної адміністрації ОВЕЧКІНУ В'ячеславу Ігоровичу за сприяння у нашій спільній роботі щодо покращення роботи галузі поштового зв'язку та постійну підтримку у вирішенні проблем Іванівського району в цілому! 
РАЗОМ зробимо більше!