02.04.2019

РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 01 квітня 2019 року №94/А-2019 Про проведення Дня довкілля – 2019 та наведення належного санітарного порядку і благоустрою населених пунктів району

 

УКРАЇНА

ІВАНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

     01.04.2019                                                                                   №94/А-2019

 

Про проведення Дня довкілля – 2019 та наведення належного санітарного порядку і благоустрою населених пунктів району

 

         Відповідно до статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  Указу Президента України від 6 серпня 1998 року №855/98 «Про День довкілля»  та доручення, наданого на селекторній нараді з головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення від 25 березня 2019 року, з метою забезпечення належного санітарного порядку, поліпшення стану довкілля, покращення благоустрою:

1. Організувати та провести 12 квітня поточного року – День довкілля 2019.

2. Виконкомам сільських, селищних рад рекомендувати:

2.1. Забезпечити підготовку та проведення 12 квітня 2019 року Дня довкілля – 2019 із залученням підприємств, установ, організацій, населення.

2.2. Під час проведення Дня довкілля здійснити комплекс заходів щодо створення нових лісових насаджень (лісів, полезахисних смуг, насаджень у межах водоохоронних зон); створення нових зелених зон (парків, скверів, алей) та упорядкування існуючих; створення газонів і квітників; приділити увагу ліквідації стихійних сміттєзвалищ та упорядкування існуючих, очищенню від сміття берегів; розчищенню та впорядкуванню водних джерел.

2.3. Провести роботи з озеленення населених пунктів, висадки зелених насаджень.

2.4. Здійснити фінансування відповідних заходів з місцевих бюджетів для здійснення благоустрою та озеленення.

2.5. Визначити місця висадки зелених насаджень, кількість залучених осіб, установ, організацій, місць придбання посадкового матеріалу, залучення технічних засобів і механізмів.

2.6. Провести заходи з інформування громадськості та інформаційно-просвітницькі заходи.

2.7.    Призначити відповідальних за проведення акції.

2.8. Надати відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації звіт про результати проведення Дня довкілля до 15 квітня 2019 року.

3. Відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації (Бровкін І.І.):

3.1.  Забезпечити висвітлення Дня довкілля – 2019 в районній газеті „Степові зорі”.

3.2. Узагальнити інформацію та до 30 квітня 2019 року поінформувати  Департамент житлово-комунального господарства та енергоефективності  Одеської обласної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                              В. І. Лобач