20.11.2019

Шановний виборець Іванівського району, прояви АКТИВНІСТЬ!

Перші вибори Іванівського селищного голови та депутатів Іванівської селищної ради 22 грудня 2019 року!

Відповідно до Постанови Центральної виборчої комісії від 11 жовтня 2019 року №1920 «Про перші вибри депутатів сільських, селищних, міської рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міського голів 22 грудня 2019 року» та постанови Центральної виборчої комісії №1925 від 18 жовтня 2019 року «Про Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міської рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міського голів 22 грудня 2019 року» відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Іванівської районної державної адміністрації розпочав підготовчий процес.

    Нагадуємо про те, що у кожного виборця є можливість перевірити свої дані у Державному реєстрі виборців не виходячи з оселі через інтернет. Це можна зробити через спеціальний екран – «Кабінет виборця», розміщений на веб-сторінці Центральної виборчої комісії – Державний реєстр виборців (www.drv.gov.ua). Тут Ви можете дізнатися, чи включено Вас до Державного реєстру виборців та перевірити, чи правильно вказано Ваші прізвище, ім’я, по-батькові та виборчу адресу. Для цього потрібно зареєструватися в «Кабінеті виборця» та зробити відповідний запит (запит створюється виключно українською мовою, прізвище, ім’я, по-батькові вказується повністю). Це займе лише кілька хвилин Вашого часу. Орієнтовно протягом 1 доби Ви отримаєте відомості щодо своїх даних у Державному реєстрі виборців на електронну адресу, вказану при реєстрації. (Зверніть увагу! У випадку якщо не підтверджено наявність у Державному реєстрі виборців запису з вказаними у запиті персональними даними (запис відсутній або дані потребують уточнення), Вам необхідно особисто звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців з письмовою заявою, до якої додаються необхідні документи (копії документів)). Подання та обробка даних здійснюються у відповідності до Закону України «Про захист персональних даних».

   Якщо такої можливості немає то Вас чекає відділ ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації. Ми знаходимося у приміщенні районної державної адміністрації за адресою: смт Іванівка, вул.Центральна, 93, кабінет №404, четвертий поверх, ліве крило, телефон 2-02-42, 3-11-54.  Приходити потрібно обов’язково з паспортом громадянина України.

            Надамо консультації, роз’яснення, приймемо заяви.

        Наш відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації постійно працює над забезпеченням актуальності та достовірності відомостей про виборців. Щоб не залишитися осторонь від виборів, і щоб Ваше ім'я було вписане у списки виборців потрібно зовсім небагато — перевірити себе і своїх близьких в Державному реєстрі виборців. А це можна зробити вже сьогодні.

Відділ працює з понеділка по п’ятницю з 900  до 1800  , обідня перерва з 1300 до 1400.

 

 

 

Іщук Ю.Л.

начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців апарату Іванівської районної державної адміністрації