04.02.2019

Сьогодні відбулася щотижнева апаратна нарада

Сьогодні під керівництвом голови Іванівської районної державної адміністрації Віктора Лобача відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району. Присутніми було розглянуто ряд актуальних питань життєдіяльності району в галузях освіти, медицини, культури та соціального захисту населення. Зокрема начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ігор Званчук доповів про стан роботи з усиновлення, опіки та піклування за 2018 рік. Ігор Петрович зазначив, що  розроблена районна Програма підтримки дитячого будинку сімейного типу та буде винесена на розгляд та затвердження чергової сесії районної ради. Проблемним питанням залишається недостатня робота виконкомів сільських/селищних рад з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.  

Головний лікар ЦПМСД Людмила Гречана доповіла щодо проведення кампанії вакцинації від кору та зазначила, що станом на 04 лютого залишилося 60 не вакцинованих дітей. Також головний лікар розповіла про алгоритм взаємодії освіти та охорони здоров’я щодо вирішення питань відвідування дитячих навчальних закладів дітьми, які не отримали профілактичних щеплень.

По  завершенню наради Віктор Іванович підкреслив, що на сьогодні питанням № 1 є ремонт даху Іванівської ЗОШ та поінформував про стан справ і вжиті заходи щодо вирішення зазначеної проблеми.  Також вирішення потребують питання ремонту доріг та відкриття відділення інтенсивної терапії в ЦРЛ.