04.10.2018

В районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Всесвітнього дня вчителя

День учителя це свято не лише тих людей, які працюють на освітянській ниві. Воно для всіх, бо немає в світі людини, яка б з теплотою і усмішкою не згадала свого вчителя – того, хто долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником.

І сьогодні в районному будинку культури, на честь цієї без перебільшення найважливішої професії, відбулися урочистості з нагоди відзначення Всесвітнього дня вчителя. Всіх присутніх привітав зі святом голова районної державної адміністрації Лобач Віктор Іванович.  Окрім теплих поздоровлень та побажань, Віктор Лобач відзначив освітян Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації, Відзнакою голови райдержадміністрації, Почесними грамотами та Грамотами райдержадміністрації за сумлінну працю та досягнуті успіхи. Також очільник району підкреслив, що кожен із нас саме в школі отримує фундамент для життя і тому сердечно подякував вчителям за їх самовіддану працю та побажав відмінного самопочуття та простого людського щастя.

Після офіційної часитни вчителям Іванівщини була подарована чудова концертна програма від аматорів районного будинку культури.