04.12.2018

В рамках обговорення планування програми регіонального розвитку району на 2019-2021 роки 04 грудня 2018 року голова Іванівської райдержадміністрації зустрівся з трудовими колективами ДЮСШ та БДЮТ.

В рамках обговорення планування програми регіонального розвитку району на 2019-2021 роки 04 грудня 2018 року голова Іванівської райдержадміністрації зустрівся з трудовими колективами ДЮСШ та БДЮТ. Найактуальнішими питаннями які обговорили були ремонт глядацької трибуни стадіону, огорожа спортивного комплексу, забезпечення оргтехнікою та меблями. «Дійшли спільної думки щодо необхідності облаштування додаткового спортивного майданчика для занять гандболом на стадіоні біля районного будинку культури. Також розглянемо можливість проведення ремонту приміщення гуртожитку при спорткомплексі та переобладнання його для ДБЮТ. В наступному році буде кардинально покращена матеріально-технічна база та проведені ремонтні роботи на території стадіону і в роздягальнях.
Ми повинні робити все, стоворювати найкомфортніші умови, докласти якомога більше зусиль для загартування та всебічного розвитку наших діток, адже вони майбутнє нашої країни», - зазначив Віктор Іванович.