09.09.2019

Відбулася розширена апаратна нарада

Сьогоднішня розширена  апаратна нарада, під керівництвом голови райдержадміністрації Лобача В.І.  з керівниками структурних підрозділів, організацій та установ району, розпочалася з привітання працівників Іванівського УЕГГ з минулим професійним святом - Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

За порядком денним учасниками наради було розглянуто руд актуальних питань. Про виконання районного бюджету за серпень прозвітував начальник фінансового управління районної державної адміністрації Тітомир А.А. Співдоповіли: Лахно В.С. – заступник начальника Южненської ГУ ДФС в Одеській області, Маломан О.В. – начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації, Ігнатевська В.П. – головний спеціаліст відділу з питань економіки та інвестицій районної державної адміністрації. Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Сегієвський Д.В. доповів про зміни в законодавстві щодо надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі. Званчук І.П. – начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації прозвітував про стан роботи з питань усиновлення, опіки (піклування) у Іванівському районі.  Щодо перевірки об’єктів громадського харчування в смт Іванівка проінформувала начальник управління держпродспожив служби Іщук О.Б.  Також начальник управління Державної казначейської служби в Іванівському районі Сух Н.Д. довела до відома присутніх інформацію щодо програми дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства».

По завершенню апаратної наради голова райдержадміністрації Віктор Лобач надав керівникам відповідні доручення та побажав усім гарного робочого тижня.