03.06.2019

Відбулася щотижнева апаратна нарада

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Лобача сьогодні, 03 червня 2019 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Під час наради керівники району звітували про проведену роботу за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень. На апаратній нараді прозвучали актуальні питання, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти. Зокрема, Штикова Тетяна Дмитрівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації, повідомила про порядок організованого закінчення 2018-2019 навчального року; Кухарчик Ірина Степанівна, завідувач юридичним сектором апарату районної державної адміністрації поінформувала про стан роботи щодо перегляду нормативно-правових актів Іванівської районної державної адміністрації та розпоряджень голови районної державної адміністрації, які не є нормативно- правовими актами . Гречана Людмила Олексіївна, головний лікар ЦПМСД повідомила про початок проведення медичних оглядів для школярі та про роботу мобільної поліклініки 03-04 червня в селах Конопляне та Знам'янка Іванівського району.  

Віктор Іванович подякував керівнику та колективу відділу освіти за гарну підготовку та проведення на високому рівні конкурсу «Сокіл» («Джура») та наголосив про належну підготовку та  проведення Дня медичного працівника 14 червня поточного року.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій і доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району.