06.12.2018

Відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку в Іванівському районі.

Сьогодні, 06 грудня 2018 року, за участю начальника управління аграрної політики Одеської обласної державної адміністрації Петріва І.М., почесного громадянина Одеської області, голови Одеської обласної державної адміністрації в період 1998-2005 років, депутата Верховної Ради 3-го та 6-го скликання Одеської області Гриневецького С.Р., під головуванням очільника Іванівського району Лобача В.І. відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку в Іванівському районі.  

  

Відповідно до порядку денного Віктор Лобач доповів по питанню про утворення Ради регіонального розвитку в Іванівському районі, ознайомив присутніх з процедурою утворення Ради та запропонував затвердити склад учасників Ради.  Далі Віктор Іванович доповів про результати діяльності Іванівської районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування Іванівського району у 2017-2018  роках та перспективи розвитку  на 2019-2021 роки.

 

Про стан фінансування та розвитку освітньої галузі Іванівського району протягом 2017-2018 років доповіла Штикова Т.Д. – начальник відділу освіти райдержадміністрації. Доповнив доповідь Дакус Я.М. – директор Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, депутат Іванівської районної ради.

  

Про стан фінансування та розвитку медичної галузі Іванівського району протягом 2017-2018 років доповів Гудима В.А. – заступник головного лікаря комунального закладу «Іванівська центральна районна лікарня» Іванівської районної ради. 

 

Редактор районної газети «Степові зорі» Токар Л.Ф. проінформувала про участь громадськості у вирішенні питань соціально-економічного розвитку району. 

Про взаємодію органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади щодо соціально-економічного розвитку району доповіли Войников І.В. та Дерев’янко О.І. – Знам’янський сільський голова і Бузинівський сільський голова відповідно.

  

«Ми бачимо, що ті ініціативи, які запропоновані Президентом та урядом – це і  децентралізація, і освітня та медична реформи, і зрушення які ми зараз маємо в аграрній промисловості, -  мають системний та далекоглядний характер» - зазначив в своєму виступі Петрів Іван Михайлович.   По завершенню засідання Ради регіонального розвитку в Іванівському районі Іван Петрів  та Сергій Гриневецький   підвели підсумки засідання та надали рекомендації щодо подальшої діяльності Ради та сталого розвитку Іванівського району.

  

Віктор Лобач зазначив, що на основі пріоритетів громади кожен керівник органів місцевого самоврядування повинен розробити власні плани середньострокового розвитку, обговоривши їх з громадськістю.