14.06.2019

Відбувся святковий концерт до Дня медичного працівника

Сьогодні, 14 червня, напередодні Дня медичного працівника, в районному Будинку культури відбувся святковий концерт. Голова Іванівської районної державної адміністрації Віктор Лобач привітав медичних працівників району та за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання службових обов’язків, чуйне ставлення до пацієнтів і з нагоди професійного свята вручив Почесну грамоту, Грамоти Іванівської районної державної адміністрації та за активну участь та надану допомогу медичній галузі району нагородив Відзнакою голови районної державної адміністрації «За заслуги перед Іванівщиною» Бузинівського сільського голову Дерев’янка О.І. 
Віктор Іванович висловив працівникам медичної галузі щирі слова подяки за врятовані життя, за людяність, душевність і співпереживання та побажав їм міцного здоров'я, процвітання, добробуту, терпіння, сил, наснаги та вдячних пацієнтів. 
До всіх привітань та побажань в адресу медичних працівників сьогодні також приєдналися й працівники та аматори районного будинку культури і подарували всім присутнім яскраві художні номери та чудовий настрій.