09.04.2019

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Іванівської районної державної адміністрації інформує!

 

      21 квітня 2019 року з 08.00 до 20.00 год. проводитиметься повторне голосування на чергових виборах Президента (другий тур виборів). З собою треба мати паспорт (громадянина України або громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий) або тимчасове посвідчення громадянина України чи  військовий квиток.

 Без пред’явлення цих документів ви не зможете проголосувати!

     Якщо виборець мав якісь проблеми із включенням до списків виборців  чи виявив там під час першого туру виборів якісь неточності чи помилки в них, то йому слід до 15.04.2019 включно  звернутись в орган ведення Державного реєстру виборців з цього приводу і подати там відповідну заяву.

   Якщо виборець (зокрема, внутрішньо переміщена особа, член виборчої комісії, спостерігач, поліцейський) хоче проголосувати не за місцем свого постійного проживання (реєстрації), а за місцем фактичного перебування у день виборів (у зв’язку з роботою, навчанням, фактичним проживанням за іншою адресою тощо), то він може це зробити звернувшись до органу ведення Державного реєстру виборців (за місцем проживання або перебування) із заявою про тимчасову зміну місця голосування та підтверджуючими документами (довідка з роботи, навчального закладу, наказ про відрядження, свідоцтво на право власності на житло, договір його аренди або користування ним, запрошення, квиток тощо). Переселенці та біженці з Криму та Донбасу подають лише заяву та пред’являють паспорт з відповідною реєстрацією. Таку заяву необхідно своєчасно подати до вказаного органу  до 15.04.2019 включно .

! Звертаємо увагу, що необхідно повторно подати подібну заяву для другого туру, що відбудеться 21 квітня 2019 року.

      У разі, якщо виборець несподівано захворів, або за віком, у зв’язку з інвалідністю чи за станом здоров’я не здатний пересуватись самостійно, то він може до 15.04.2019 звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців або уповноважити довірену особу звернутись за нього із власноруч написаною заявою про надання можливості  проголосувати за місцем перебування з доданою до цієї заяви довідкою про стан здоров’я, виданою медичною установою (лікарнею, амбулаторією, поліклінікою тощо) або  до 20.00 год. 19.04.2019 звернутись до відповідної ДВК з    відповідними заявою та довідкою. ДВК після перевірки відомостей заяви та довідки може включити виборця до витягу із списку виборців для голосування “на дому”.

   Якщо у запрошенні виборця є відмітка про постійну нездатність пересуватись самостійно, але він бажає проголосувати на своїй виборчій дільниці, то йому слід письмово або особисто повідомити про своє бажання відповідну ДВК до 12.00 год. 20.04.2019 р.

   У день голосування жодні зміни у списках виборців не вносяться (навіть за рішенням суду).

    НАГАДУЄМО ! Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Іванівської райдержадміністрації знаходиться у приміщенні районної державної адміністрації за адресою: смт Іванівка, вул. Центральна, 93, кабінет №404, четвертий поверх, ліве крило, телефон 2-02-42, 3-11-54.  Приходити потрібно з паспортом.

Відділ працює без вихідних з 900  до 1800  , обідня перерва з 1300 до 1400  .