02.10.2018

Відомий телеведучий завітав до Іванівки

Сьогодні до смт Іванівка завітав відомий український телеведучий Костянтин Грубич зі своїм пілотним проектом «польова кухня» в рамках телевізійної служби каналу «1+1». Першими поважного гостя зустріли очільник району Віктор Лобач та керівник відділу культури Ольга Бабенчук.

Костянтин вже майже 30 років працює на телебаченні. В кінці 90-х він прийшов на канал «1+1», де був репортером «ТСН», а також вів програми «Дитячий сеанс», «Сніданок з 1+1», «Смачна країна» і «Глухомания з Костянтином Грубичем». З 2007 по 2012 Костянтин Грубич працював на проекті «Знак якості» телеканалу «Інтер». Останнім часом був запрошений експертом з якості товарів у жіночому тележурналі «Все буде добре» на СТБ.

І сьогодні всі бажаючі жителі та гості Іванівки мали змогу скуштувати смачної рибної юшки та особисто познайомитись із зіркою українського телебачення. Тож рибна юшка по-іванівськи від Костянтина Грубича удалась на славу. А трансляцію програми можна буде переглянути на телеканалі "1+1" 28 жовтня 2018 року о 19:30 у програмі "ТСН Тиждень".