29.08.2019

Вперше в Іванівському районі офіційно відзначили День пам’яті загиблих захисників України.

 
Указом президента України від 23 серпня 2019 року №621/201 «Про День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» Володимир Зеленський постановив відзначати щорічно 29 серпня День пам’яті захисників України .
«29 серпня 2014 року – це день, коли на Сході України загинула найбільша кількість українських військових. За офіційними даними, біля Іловайська і в самому місті загинули більше 350-ти українських бійців, близько 450 отримали поранення… Пізніше парламентська Тимчасова слідча комісія з розслідування Іловайської трагедії оцінила загальні втрати українських військ у тисячу осіб» - зазначив голова Іванівської районної державної адміністрації Віктор Лобач. 
До заходу в районному центрі долучилися керівники організацій та установ, представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадськість. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на Донбасі воїнів, в тому числі загиблих земляків – В.Лісника та О. Чеського. Після чого поклали квіти до пам’ятника захисникам України.