12.03.2020

Засідання комісії ТЕБ та НС

 

 
6-го березня в Іванівській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій стосовно вжиття заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території Іванівського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19. Створено комісію з визначення місць ізоляції та обсервації певних категорій громадян в локаціях виявлення захворювання та визначено відповідні завдання.
Сьогодні, 11 березня, відбулося засідання даної комісії. Визначено план дій на випадок поширення хвороби та місця ізоляції та обсервації певних категорій громадян в локаціях виявлення захворювання та визначено завдання щодо проведення їх обстеження на відповідність їх вимогам санітарного законодавства, в тому числі можливості роботи у випадку реєстрації захворювань COVID-19, максимально роз'єднаного розміщення осіб, забезпечення приміщень якісною та безпечною питною водою і водовідведенням з можливістю проведення знезаражених стоків.
Надано доручення відповідним службам щодо виконання територіального плану протиепідемічних заходів щодо запобіганню поширення коронавірусної інфекції на території району та встановлено відповідальних за виконання відповідних заходів.
За результатами засідання було прийнято рішення щодо необхідності виділення коштів на закупівлю лікарських, дезінфекційних та антисептичних засобів, а також засобів індивідуального захисту органів дихання та шкіри для медичних працівників.
Також повідомляємо, що на сьогоднішній день у Іванівському районі не зареєстровані випадки коронавірусної інфекції.
У зв'язку з необхідністю недопущення поширення епідемії коронавірусу та запровадженням карантину за відповідним дорученням з 12 березня буде зупинено навчально-виховний процес у закладах освіти району - школах та дитячих садках.
Ситуація перебуває на постійному контролі голови райдержадміністрації
ОНОВЛЕНО: дошкільні навчальні заклади працюватимуть у спеціальному режимі: якщо батьки не матимуть умов для перебування дітей вдома, будуть сформовані відповідні чергові групи в дитячих садках