04.11.2020

Засідання Іванівської районної комісії ТЕБ та НС

На засіданні Іванівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянуто питання про стан дотримання протиепідемічних заходів на території Іванівського району щодо боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 з урахуванням  «червоного» рівня епідемічної небезпеки.
Розглянуто відповідну інформацію, а також заслухано головного лікаря КНП «ІРЦПМСД» ГРЕЧАНУ Людмилу Олексіївну, начальника Іванівського управління Держпродспоживслужби ІЩУК Ольгу Болатівну, начальника сектору превенції Іванівського відділення поліції ЛАХНА Сергія Сергійовича.
Станом на ранок 04 листопада 2020 року з початку пандемії захворіли 335 осіб (лабораторно підтверджено), з них 51 продовжують хворіти, двоє осіб померли.
Поліцією складено 32 адміністративних протоколи про порушення карантинних обмежень, Держпродспоживслужбою - 74 протоколи.
Вирішили продовжити здійснення контролю за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів відповідно до  «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 та активізувати роботу рейдових груп по перевірці дотримання суб’єктами господарювання різних форм власності обмежувальних карантинних заходів у закладах громадського харчування (кафе, барів тощо) за участю працівників поліції, ДСНС, РТЦК та СП.
Ситуація дуже складна та усладнюється.
Бажаю міцного здоров'я кожному! Не хворійте! Бережіть себе і рідних вам людей!
Переможемо COVID-19 РАЗОМ!