13.11.2020

Засідання Іванівської районної комісії ТЕБ та НС

Сьогодні відбулося засідання Іванівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному розглянуті питання:
1. Про запровадження карантину «вихідного дня» на території Іванівського району.
2. Про посилення заходів щодо недопущення отруєнь дикорослими грибами серед населення Іванівського району.
На території Іванівського району запроваджено карантин «вихідного дня» в період з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка з 14 листопада 2020 року до 30 листопада 2020 року. Враховуючи обмеження карантину «вихідного дня» забороняється:
1) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
2) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім: торгівлі продуктами харчування на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами; торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;
3) діяльність закладів культури і проведення культурних масових заходів;
4) діяльність спортивних залів, фітнес-центрів.
Наразі дозволена робота магазинів з продуктами харчування, АЗС, СТО, банків, поштових відділень, аптек та ветеринарних аптек.
Розглянуто відповідну інформацію, а також заслухано головного лікаря КНП «ІРЦПМСД» ГРЕЧАНУ Людмилу Олексіївну та начальника Іванівського управління Держпродспоживслужби ІЩУК Ольгу Болатівну.
Станом на ранок 13 листопада 2020 року з початку пандемії захворіли 382 особи (лабораторно підтверджено), з них 74 продовжують хворіти, двоє осіб померли.
Поліцією складено 35 адміністративних протоколів про порушення карантинних обмежень, Держпродспоживслужбою - 76 протоколів.
Розглянули питання про посилення заходів щодо недопущення отруєнь дикорослими грибами серед населення Іванівського району та вирішили:
1) посилити контроль за виконанням заходів щодо дотримання основних принципів та вимог до безпечності та якості харчових продуктів, вимог санітарного законодавства;
2) вживати заходи щодо недопущення стихійної торгівлі грибами та продуктами їх переробки на відповідних територіях;
3) встановлення попереджувальних стендів, плакатів, оголошень з інформацією про загрозу отруєнь грибами на місцях в’їзду в лісопосадки;
4) проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо профілактики отруєння дикорослими грибами;
5) посилення контролю за дотриманням санітарних правил торгівлі дикорослими грибами на агропродовольчих ринках;
6) активізувати санітарно-освітню роботу з питань профілактики харчових отруєнь, зокрема отруєнь дикорослими грибами, консервованими та маринованими грибами домашнього виготовлення серед населення району.
Бережіть себе і своїх рідних!
Усім міцного здоров'я!
Переможемо COVID-19 разом!