24.01.2014

Повідомлення про оприлюднення та обговорення проекту Плану заходів щодо реалізації в Іванівському районі у 2014 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні

Іванівська районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення 24 січня 2014 року на офіційній веб-сторінці Іванівської райдержадміністрації (рубрика «Реалізація Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства») проекту Плану заходів щодо реалізації в Іванівському районі у 2014 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства та його обговорення.
Проект Плану розроблено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 року № 968 «Про затвердження Порядку планування та моніторингу реалізації органами виконавчої влади Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні». 
Обговорення відбуватиметься у відповідності до вимог Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. №996.
Пропонуємо заінтересованим структурним підрозділам райдержадміністрації та громадськості надавати пропозиції та зауваження відділу комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації в електронному вигляді на адресу: 
vpolitivanovkarambler.ru. 
Пропозиції та зауваження просимо надавати до 10 лютого 2014 року. Результати громадського обговорення будуть оприлюднені 14 лютого 2014 року після закінчення обговорення в рубриці «Реалізація Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства». Контактна особа: Петрусенко Віталій Олександрович, начальник відділу комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, тел. (04854) 3-13-48.
Письмові пропозиції надсилати на адресу: вул. Леніна, 93, смт Іванівка, Одеська область, 67200, (з поміткою: відділ комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації ).