22.12.2014

ЗВІТ за результатами публічного громадського обговорення проекту Плану заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Іванівському районі у 2015 році

1. Найменування структурного підрозділу районної державної адміністрації, який проводив обговорення:

Відділ комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації 

2. Зміст питання або назва проекту акта, що вносилося на обговорення:

Проект Плану заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Іванівському  районі у 2015 році.

Публічне громадське обговорення проводилось на розширеному засіданні громадської ради при Іванівській районній державній адміністрації. Інформаційне повідомлення та матеріали були розміщені на офіційному веб - сайті райдержадміністрації в розділі «Громадська рада» 15 грудня  2014 року.

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:

Громадськість, члени громадської ради при районній державній адміністрації, лідери громадських організацій які не увійшли до складу діючої громадської ради.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до районної державної адміністрації за результатами обговорення:

За результатами проведення громадського обговорення до районної державної адміністрації не надійшло жодних пропозицій чи зауважень до проекту Плану заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Іванівському  районі у 2015 році.

5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим  обґрунтуванням  прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень:

Без зауважень зі сторони громадськості.

6. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Коригування проекту Плану заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Іванівському районі у 2015 році не здійснювалося.