11.03.2019

До кінця етапу декларування залишилось 3 тижні.

 

1 квітня 2019 року завершиться черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

У порівнянні з минулим роком процес декларування є більш організованим та свідчить про відповідальне ставлення декларантів до виконання обов’язку.
Так, станом на 11 березня 2019 року до Реєстру подано 371 002 щорічних декларацій. У цей самий день минулого року до Реєстру надійшло 261 611 щорічних декларацій.

Національне агентство вітає суб’єктів декларування, які успішно і своєчасно подали декларацію, та водночас наполегливо рекомендує тим, хто ще цього не зробив – не зволікати та подавати декларації завчасно. На сайті НАЗК для суб’єктів декларування розміщенні відео- та текстові роз’яснення щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, посилання на відкриті державні реєстри, у яких міститься більшість інформації, необхідної для зазначення у декларації.

Важливо пам’ятати, що безпосередньому поданню декларації може передувати виникнення питань у зв’язку із завершенням терміну дії КЕП (кваліфікований електронний підпис) або його втратою, зміною електронної пошти, а також питань щодо вимог до відображення тої чи іншої інформації у декларації, вирішення яких потребуватиме додаткового часу. Тому важливо перевірити можливість безперешкодного входу в Реєстр та наявність всієї необхідної інформації для заповнення декларацій.

Якщо під час декларування виникнуть складнощі, прес-служба рекомендує пройти онлайн-курс «Декларуй доброчесно!», який розміщено на сайті безкоштовних онлайн-курсів Prometheus ➡️goo.gl/qBG1Sc

Оновлена інформація, яка допоможе у заповненні та поданні декларації: 
▶️goo.gl/EnKRoc
▶️goo.gl/jH9K58
▶️goo.gl/sounKT
▶️goo.gl/T14hKd

Канал у Теlegram «#ДекларуйДоброЧесно!» ➡️goo.gl/XwEw8m

Також на сайті #НАЗК ➡️ goo.gl/bMnRg8