18.02.2019

На платформі українського проекту масових відкритих онлайн - курсів «Prometheus» стартував онлайн – курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики»

 

                     За підтримки проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконувався програмою розвитку ООН в Україні та фінансувався Міністерством закордонних справ Данії, Національним агентством з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» створено поглиблений безкоштовний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики», який покликаний підвищити ефективність виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених  Законом України «Про запобігання корупції» заборон та обмежень.

                Онлайн – курс стартував на платформі українського проекту масових відкритих онлайн - курсів «Prometheus» з 21.01.2019.

                Курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики » доступний цілодобово, ним можна користуватися з будь-якого комп’ютера з підключенням до мережі Інтернет.

                Для участі в онлайн – курсі необхідно зайти на сайт «Prometheus»: www.prometheus.org.ua, на якому віднайти курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» (постійна адреса: https://edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+COI101+2019_T1/about) та зареєструватися.