28.11.2018

У 2019 році НАЗК перевірить Службу безпеки, Генеральну прокуратуру, Національний банк і ще 31 відомство

Національне агентство з питань запобігання корупції затвердило план проведення перевірок в державних органах та органах місцевого самоврядування на 2019 рік. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Національного агентства.

Так, у 2019 році Національне агентство перевірить 34 органи, серед яких Генеральна прокуратура, Національний банк, Служба безпеки, Рахункова палата, Вища рада правосуддя, два міністерства, дев’ять служб і ще 18 відомств.

Перевірки будуть проводитися протягом січня – грудня 2019 року. Основними завданнями перевірок є: визначення стану організації роботи щодо запобігання і виявлення корупції, встановлення можливих фактів порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції».

План проведення перевірок складено з урахуванням пропозицій, що надійшли від державних органів та органів місцевого самоврядування, громадян та їх об’єднань, у тому числі політичних партій, а також з урахуванням проведеного аналізу діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування у сфері запобігання і протидії корупції та досліджень з питань вивчення ситуації щодо стану корупції, аналізу звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.

З планом проведення перевірок Національним агентством з питань запобігання корупції на 2019 рік можна ознайомитися за посиланням: https://nazk.gov.ua/2019

Джерело: https://nazk.gov.ua/news/u-2019-roci-nazk-pereviryt-sluzhbu-bezpeky-generalnu-prokuraturu-nacionalnyy-bank-i-shche-31