02.04.2018

Звіт щодо виконання заходів із запобігання та виявлення корупції за 1 квартал 2018 року

Звіт щодо виконання заходів із запобігання та виявлення корупції за 1 квартал 2018 року

 

            У 1 кварталі 2018 року  робота з запобігання та протидії корупції була організована з метою недопущення порушень чинного антикорупційного законодавства серед державних службовців райдержадміністрації, в тому числі і запобігання конфлікту інтересів.

            За звітний період проведено одне навчання з державними службовцями райдержадміністрації щодо особливостей декларування доходів у 2018 році.

             В ході періоду подання декларацій державним службовцям надавались роз’яснення та рекомендації з даного питання. 

 

  За 1 квартал 2018 року випадків виникнення конфлікту інтересів серед державних службовців не виявлено.

            Структурним підрозділам райдержадміністрації надається консультативна та методична допомога з питань доступу до публічної інформації відділом діловодства і контролю. На публічні запити вчасно надаються відповіді відповідно чинного законодавства.

 Інформація з питань доступу до публічної інформації розміщена на стендах  та на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

Керівниками структурних підрозділів, відділом управління персоналом здійснюється перегляд положень про структурні підрозділи та в разі необхідності вносяться зміни.

В посадових обов’язках працівників прописуються всі їх функції та права.

          За звітний період порушень під час проведення конкурсів не виявлено.

Конкурси із залученням третіх осіб не проводилися.

 На сайті райдержадміністрації розміщена інформація з телефонами гарячої лінії, телефонами довіри та електронної пошти, за якими громадяни можуть надати інформацію щодо корупційних правопорушень.