27.11.2014

Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації

УКРАЇНА

ІВАНІВСЬКА РАЙОННА  ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

смт Іванівка

 « 16  »  05     2011 р.              № 220/А-2011

 

Про заходи щодо забезпечення доступу

до публічної інформації

 

На підставі статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою забезпечення виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» :

 

1. Визначити в Іванівській районній державній адміністрації відповідальною посадовою особою за опрацювання, систематизацію, аналіз та контроль щодо задоволення запиту на інформацію та надання консультацій під час оформлення запиту, начальника загального відділу апарату райдержадміністрації Ковальчук Тетяну Анатоліївну.

2. Першому заступнику голови, заступникам голови, керівнику апарату, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації :

2.1. Неухильно дотримуватися вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

2.2. Розгляд запитів щодо надання публічної інформації здійснювати у встановленому порядку та у визначені законодавством строки.

3. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації невідкладно вжити заходів щодо визначення у структурних підрозділах осіб відповідальних за доступ до публічної інформації.

4. Головному спеціалісту з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації (Гончарук С.О.) :

- запровадити на веб-сайті райдержадміністрації рубрику «Доступ до публічної адміністрації», де розмістити контакти відповідальних осіб за забезпечення доступу запитувачів до інформації та форми запитів на інформацію;

- забезпечити реагування на інформаційні запити ЗМІ;

- забезпечити систематичне та оперативне оприлюднення інформації про діяльність Іванівської районної державної адміністрації на веб-сайті райдержадміністрації.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова райдержадміністрації                              Н.А. Бянова