27.04.2015

Інформація про функціонування Центру надання адміністративних послуг в Іванівському районі у І кварталі 2015 року

           На виконання Закону України «Про адміністративні послуги» в районі створено Центр надання адміністративних послуг в Іванівському районі.          

          Складовою частиною центру надання адміністративних послуг в Іванівському районі є дозвільний центр. У роботі дозвільного центру беруть участь місцеві дозвільні органи, до яких суб'єкт господарювання може звернутись за консультацією.

          За І квартал 2015 року державним адміністратором сформовано 8 дозвільних справ щодо отримання документів дозвільного характеру. Дозвільними органами видано 5 документів суб'єктам господарювання. Відмовлено у видачі документів дозвільного характеру 6 суб’єктам господарювання (подання суб'єктами господарювання неповних пакетів документів, необхідних для одержання документа дозвільного характеру, згідно із встановленим вичерпним переліком) про що суб’єкта господарювання повідомляється в телефонному режимі не пізніше наступного дня.

          Відповідно абзацу 14 п.4 ст.5 Закону України „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності” до основних завдань державних адміністраторів серед інших належить складання протоколів про адміністративні правопорушення строків видачі документів дозвільного характеру дозвільними органами. За І квартал 2015 року адміністративних правопорушень не було.

          Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» з 01 січня 2015 року частина адміністративних послуг відділу Держземагенства в Іванівському районі Одеської області, надається в Центрі.      

          За І квартал 2015 року від суб’єктів звернень надійшло 1334 заяви на отримання послуг, надано 1029 адміністративних послуг та 1447 консультацій.

 

 

Начальник відділу надання

адміністративних послуг райдержадміністрації                                            Є.В. Баланко