30.07.2020

Привітання з Днем Народження Кір'яка Романа Васильовича - голови Іванівської райдержадміністрації

Вітаємо з Днем Народження голову Іванівської районної державної адміністрації КІР’ЯКА Романа  Васильовича!

Це свято – не просто подія у Вашій книзі життя, це ще один привід для жителів Іванівщини згадати про ті позитивні зміни, які відбулися  в районі за час роботи на посаді голови райдержадміністрації. Робота з людьми – це завжди відповідально. А стояти на чолі району – особливо. Адже вирішувати щодня доводиться безліч найрізноманітніших проблем різного масштабу.

Завдяки Вашому управлінському досвіду та наполегливості район розвивається. Впевнені Вашого ентузіазму, професіоналізму, послідовності, сил і енергії вистачить для втілення в життя наймасштабніших планів, адже у Вас є колектив однодумців і величезне бажання працювати на благо району.

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця на благо Іванівського району! Зичимо, аби кожен день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, нестимуть тепло та добро!

З повагою, колектив Іванівської районної державної адміністрації.